YAŞINIZI GÜZELLEŞTİRMEK ESTETİK DOLGU İLE MÜMKÜN!

Güzel ve genç görünmek, her kadının hakkıyken, geçen yıllar ve yaşam şartları ve bakım gerektirebilir ve bu durumda estetik dolgu imdada yetişen bir yöntemdir. Estetik dolgu; gelişen tıp teknolojileri sayesinde estetik operasyonlara nazaran çok daha ekonomik ve risksiz bir yöntemdir. Pek çok kadın tarafından tercih edilen estetik dolgu, genellikle kırışıklıkların olduğu bölgelere deri altına enjekte edilerek yapılır. Göğüs ve dudak gibi bölgelere uygulanma yöntemleri de bulunan estetik dolgu, kısa sürede olumlu etkiler yarattığı için pek çok kadın tarafından tercih edilmektedir.

Estetik Dolgu; Cerrahi Operasyon Değil, Küçük Bir Enjeksiyon İşlemidir.

Estetik dolgu, yüz germe gibi estetik ve cerrahi operasyonlardan çok daha kolay bir şekilde uygulanabilmektedir. Dolgu işlemi, cilt altına yapılan küçük bir enjeksiyon işlemidir. Özellikle kırışık bölgeler için tercih edilen bu yöntem ile kişi kırışıklıklardan kurtulup, daha genç bir görünüme kavuşmaktadır. Estetik dolgu, yüz ifadelerini kaybettirmediği ve daha doğal bir görünüm verdiği için botoks ile karıştırılmamalıdır.

Revofil Aquashine, Sağladığı Yararlarla Tercih Ediliyor

Estetik dolguda elbette ki en önemli faktör kullanılan üründür. İstenilen net sonuca ulaşabilmek için doğru ürün tercih edilmelidir ki; Revofil Aquashine, doğru bir tercih olabilir. Hyaluronic asit, multi-vitamin ve amino asitlerle bioaktif içerenleri bünyesinde barındıran, cilt gençleştirici ve anti pigmentasyon bir dolgu olan Revofil Aquashine, pek çok kadının tercih listesinde bulunur. Revofil Aquashine ürününün uygulandığı ciltlerde sağladığı faydalar şöyle sıralanabilir:

Revofil Aquashine ile kırışıklıkları ve ince çizgileri azaltmak mümkündür. Cilt elastikiyetinin iyileştirmesi sağlanır ve yeni cilt hücreleri oluşturur. Yorgun ve mat cildi canlandırmak için de kullanılabilen Revofil Aquashine, güneş hasarını ve cilt problemlerini azaltabildiği gibi gözenekleri de sıklaştırır. Genç ve güzel görünmeyi hak ettiğini düşünen, bu yakınlarda yüzüne bir işlem yaptırmayı düşünen kadınlar uzmanına danışarak Revofil Aquashine tercih edebilirler. Yaşamı iyileştirmenin ve hayat kalitesini artırmanın yolu küçük bir serumdan geçiyor olabilir. Ürünlerimizi incelemek için Lagoom’u ziyaret edebilirsiniz.