SAÇ DOLGUSU İLE TEKRAR DOLGUN SAÇLAR

saç dolgusu

Saç dolgusu , son yıllarda seyrek saçlı insanların en sık başvurduğu yöntemlerden biridir. Saçı seyrek ya da dökülen insanların saç ektirmekten ziyade dolgu gibi yüzde yüz sonuçlar veren uygulamalara yöneldiği görülmektedir. Saç dolgusu, saçlı derinin yeniden yapılandırılması işlemedir. Saç dökülmesini engelleme , seyrek saçları çoğaltma ve daha sağlıklı saçların uzamasını sağlamak gibi gerekli işlemlerin hepsi saç dolgusu içinde var olan önemli özelliklerdir.

Saç dökülmesine karşı uygulanan pek çok yöntem bulunmaktadır. Pek çoğu medikal işlemler olan bu yöntemler, son yıllarda bazı tedavi edici ürünlerin artması ile daha kolay uygulanabilirlik kazanmıştır. Saçı yeniden çıkarmak, zordur ve profesyonel bir yaklaşım gerektirir. Bunun için saç dökülmesine karşı yaptırılacak uygulamalar, dolgu gibi işlemler kesinlikle profesyonel ellere teslim edilmelidir

Saç Mezoterapisi Nedir?

Saç mezoterapisi, seanslar halinde uygulanır. Ameliyatsız işlemlerden olan saç mezoterapisi , saç derisindeki kıl köklerini besleyen vitamin ve mineral desteği ile saçların yeniden çıkmasını hatta daha sağlıklı uzamasını sağlar. Saç derisine direkt enjekte yöntemi ile yapılan saç mezoterapisi, son yıllarda en fazla tercih edilen medikal işlemlerden biridir. Saç mezoterapisi önce ve sonrası arasında gözle görülür farklar bulunmaktadır.

Saç mezoterapisi yaptıranlar, yeniden uzamaya başlayan yeni saçlar ile farkı canlı bir şekilde görmektedir. Cansız saç derisini hareketlendiren ve canlı saçlar ile kendine güven duymaya başlayan saç mezoterapisi yaptıranlar, ihtiyaç duyan herkese bu uygulamayı tavsiye etmektedir. Saç mezoterapisi de saç dolgusu gibi saç dökülmesine karşı yapılan işlemlerdendir. 

saç dolgusu

Saç Dolgusu ve Saç Mezoterapisi İşlemleri ile Gelen Sağlıklı Saçlar

Sağlıklı saçlara kavuşmak için kullanılan pek çok ürün vardır. Bazen medikal işlemlere başvurulur bazen evde herkes kendine uygun ürünler ile saçlarını istediği sağlığa kavuşturmayı amaçlar. Özellikle saç dökülmesine karşı yaptırılan saç dolgusu ve saç mezoterapisi, saç derisini yapılandırırken sağlıklı saçların uzamasına yardımcı olan işlemlerdir. Bütün bu ürünlerin güvenilirliği belgelerle sunulmaktadır. Klinik olarak kanıtlanmış saç için dolgu gibi ürünler özel peptit kompleksinin sağlıklı saçların uzamasına yardımcı olması ile siz de saçlarınızı şımartabilirsiniz. Detaylar için Lagoom sizinle.