SAÇ DOLGUSU İLE DOLGUN SAÇLARA MERHABA

saç dolgusu

Saç dolgusu, saç derisini yeniden yapılandırarak seyrek saçların daha dolgun görünmesini sağlayan, dökülen saçların yerine yeni ve daha güçlü saçların çıkmasını sağlayan bir uygulamadır. Kadın ve erkeklerde rahatlıkla kullanılabilen bu uygulama ile dökülen saçlar artık üzüntü yaratmayacak. Saç dolgusu, seyrek saç sorununu ortadan tamamen kaldırarak güçlü ve sağlıklı kavuşulmasına yardımcı olur. 

Seyrek saç, hiç kimsenin hoşuna gitmez. Dolgun görünen saçlar daha canlıdır ve kişiyi daha iyi hissettirir. Saç dökülmesi problemi yaşanmıyor olsa bile seyrek saç aralarına yapılacak saç dolgusu ile saçlar daha havalı ve canlı görünecek. Saç mezoterapisi birbiri ile karıştırılmaması gereken uygulamalardır. Her ne kadar benzer görünseler de saç dolgusu seyrek saçları dolgunlaştırmak için yapılırken saç mezoterapisi saç diplerine vitamin ve mineral enjekte edilerek yapılan bir uygulama olup, saçların daha sağlıklı uzamasına yardımcı olan bir işlemdir.

Saç Mezoterapisi Nedir ve Nasıl Uygulanır?

Saç mezoterapisi, saçlı deriye uygulanan ve saçın daha sağlıklı uzamasını sağlayan vitamin-mineral işlemidir. Saçı gürleştirip dolgunlaştırmaktan ziyade, var olan saçların daha sağlıklı bir şekilde uzamasını sağlayarak, yeni çıkacak saçların vitamine doymuş bir şekilde uzamasına yardımcı olur. Saç derisine yapılan bu uygulama ile saçlara ekstra bir bakım uygulamaya gerek kalmadan istenilen sağlıklı uzama gerçekleşmektedir. 

Saç mezoterapi işlemi saç derisine enjekte yöntemi ile yapılır. Direkt saç derisine vitamin, mineral gibi besinleri ileten bu yöntem, saçın uzaması ve sağlıklı gelişimi için gerekli tüm ihtiyaçları giderir. Ameliyatsız bir uygulama olan saç mezoterapisi, seanslar halinde uygulanmaktadır. Kadın erkek herkese rahatlıkla uygulanabilen bu tedavi yöntemine başlamadan önce işlem yapılacak kişinin ihtiyacı tam anlamıyla belirlenir.

saç dolgusu
saç dolgusu

Seyrek Saçları Gürleştirmek İçin Yapmanız Gerekenler Nelerdir?

Seyrek saçları gürleştirmek için yapmanız gerekenler çok basit iki işlemden oluşur. Saç dolgu ve saç mezoterapisi. Saç dolgusu ile seyrek saçları gürleştirirken saç mezoterapisi ile saçları daha kıl kökünden itibaren besleyerek daha sağlıklı ve dolgun uzamasını sağlayabilirsiniz. Seyrek saçlar için çözüm Lagoom’da sizinle.

Sağlıkla ve huzurla kalmanız dileğiyle 🙂