REVOFİL AQUASHİNE UYGULAMASI NEDİR?

Revofil aquashine

Revofil aquashine, cilt gençleştirmeye yarayan bir çeşit dolgudur. Yapılan gençleştirme uyguları her gün değişim ve gelişim göstermektedir.

Kullanılan içeriklerin değişmesi ile birlikte farklı isimlerle karşımıza çıkan gençleştirme uygulamalarından birisi olan revofil aquashine, hiyalüronik asit içeriği ile aynı zamanda cildi nemlendirmeye yaramayan işlemlerdendir. 

İçeriğinde yalnızca hiyalüronik asit değil aynı zamanda cildin ihtiyaç duyduğu peptitler, vitamin ve mineraller bulunan revofil aquashine uygulaması gençlik aşısı etkisi ile mevcut görünümü daha da genç bir forma büründürmektedir. Gençleştirme işlemlerinden olan revofil aquashine ile şimdi daha genç görünmek mümkün.

Estetik Dolgu Nedir ve Nerelere Uygulanır?

Estetik dolgu, içeriğinde pek çok dolgu uygulamasını bulunduran genel bir tabirdir. Çene dolgusu, yüz dolgusu, çene ucu dolgusu gibi alanları kapsayan estetik dolgu, yüzde dolguya ihtiyaç duyulan her yere rahatlıkla uygulanabilmektedir. Çene dolgusu, dolgu uygulamaları içerisinde son yıllarda en fazla duyulan ve yaptırılan uygulamalardan biridir. Çenedeki form bozukluğunun giderilmesini amaçlayan ve şekilli bir görünüme sahip olunmasını sağlayan çene dolgusu, herkese rahatlıkla uygulanabilen ameliyatsız estetik uygulamalarından biridir.

Yüz dolgusu, gençlik aşısı etkili bir gençleştirme uygulamasıdır. Yüzdeki mevcut sarkmaları ortadan kaldırarak daha genç bir görünüme kavuşturan yüz dolgusu ile kırışıklıklar da ortadan kalkmaktadır. Gerilen cilt ile mevcut ince çizgi, kırışıklık, sarkma gibi yaşlı görünmeye neden olan sorunlar yok olmaktadır. Bundan dolayı yüzde meydana gelen elastikiye kaybı yüz dolgusu ile düzeltilebilir.

Saç Mezoterapisi ile Sağlıkla Uzayan Dolgun Saçlar

Revofil Aquashine BTX

Saç mezoterapisi, saç derisine enjekte edilen vitamin ve mineraller ile saçların daha sağlıklı bir şekilde uzamasını sağlayan işlemlerdir.

Böylece daha kökünden itibaren sağlıkla uzamaya başlayacak olan saç daha dolgun görünecek ve ışıl ışıl bir hava ile kişiyi mutlu edecektir. Mezoterapi, sorunlu bölgelerde derinin alt katmanına enjeksiyon yöntemi ile yapılan uygulamalardır. Böylece mevcut sorunu çözmek amaçlanır.

Mezoterapi fiyatları ve saç mezoterapisi fiyatları, uygulama yapılacak bölgenin özelliklerine ve ihtiyaç duyduğu bakıma göre farklılık gösterir. Mezoterapi saç işlemleri en sık görülen mezoterapi işlemlerinden biridir. Mevcut tüm estetik ihtiyaçlar için Lagoom sizinle.