REVOFIL AQUASHINE İLE ESTETİK GÜZELLİK

Hem dünya genelinde hem de Türkiye’de estetik dolgu, ışık dolgusu, ışık liftingi gibi estetik operasyonları yaptırma oranları son yıllarda ciddi bir artış göstermiştir. Kişilerin görsel rahatsızlıklarını ortadan kaldırmak için estetik çoğu zaman yaptırılır. Estetik dolgu, ışık dolgusu, ışık liftingi gibi estetik operasyonlar sayesinde kişi kendini sosyal yönden eksik hissetmez ve psikolojik olarak kendilerini daha iyi hissederler. Sadece bu sebeplerden dolayı değil aynı zamanda sağlık açısından estetik yaptırmak zorunda olanlar da vardır. Özellikle kadınların erkeklere nazaran daha fazla tercih ettikleri estetik ışık dolgusu veya revofil aquashine gibi çok farklı uygulama yöntemleri vardır.

Revofil Aquashine Nedir ve Neden Tercih Edilir?

İçerisine barındırdığı amino asitler ve hyaluronic sayesine revofil aquashine, cildi gençleştirir ve yaşlanma karşıtı bir etkiye sahiptir. Yaşımızın ilerlemesi ve soğuk havalar yüzünden yıpranan cildinizin nem dengesini sağlar ve bu sayede ışıl ışıl bir görünüm kazanırsınız. Revofil aquashine tedavisinin bu kadar çok tercih edilmesinin başlıca nedenleri arasında anti aging olması, kırışıklıkları azaltması ve genç bir görünüm kazandırması yer almaktadır.

Revofil aquashine yüz bölgesine, çene ve boyun bölgesine uygulanan bir dolgudur. Kimse göz çevresinde oluşan kaz ayaklarını ve alın çizgilerini sevmez. İşte bu yöntem sayesinde bu kırışıklardan doğal ve sağlıklı bir şekilde kurtulabilirsiniz. Bu anlamda onaylı ve sertifikalı ürünleriyle, rahatlıkla dolgu malzemeleri ve revofil aquashine alabileceğiniz Lagoom sizler için harika fırsatlar sunuyor. Sizde Lagoom internet sitesini ziyaret ederek dolgu malzemelerini güvenle satın alabilirsiniz.

Göz Altı Işık Dolgusu Nedir?

Hayatın koşuşturmalı temposu içinde yaşadığımız stres, uykusuzluk ve maruz kaldığımız zararlı ultraviyole ışınları yüzünden zamanla cildimiz parlaklığını ve gerginliğini kaybeder. Bu da göz çevresinde morlukların ve kırışıklıkların meydana gelmesine neden olur. Bu sorunları gidermek için ışık dolgusu hayat kurtarıcı niteliktedir.

Göz altı ışık dolgusu göz altında oluşan torbaları, morlukları gideren ve cildinizin sarkmasını engelleyen cerrahi uygulama gerektirmeyen bir işlemdir. Cerrahi olmayan bir işlem olduğu için her geçen gün daha fazla tercih edilmektedir. Göz altı ışık dolgusu yaptırırken alanında uzman biriyle çalıştığınızdan emin olun. Bu uygulama 15 ile 20 dakika süren bir işlem sürecine sahiptir.