Revofil Aquashine BTX

Peptid,Mineral,Konzim,Vitaminler gibi zengin içeriği ile cildin deri altı doku hasarının tedavisi ve yüz şeklinin eski haline getirilmesi için orta-derin dermal implantasyonunda etkilidir.Göz altı morluklar ve kırışıklıkları giderir.Mat,soluk ve yorgun cilt görünümünü iyleştirir.Cildi nemlendirir ve sıkılaştırır.

Loading...

Açıklama

Revofil Aquashine BTX

– Türkiye Tek Resmi Temsilcisi

Ürün miktarı : 2 ML , HA konsantrasyonu: Sodyum Hiyaluronat 15 mg/ml ( Bir şırınga 2ML içerisinde toplam 30 ML HA bulunur.)

Kullanım alanı: Göz altı torbaları,Göz kapakçığı da dahil olmak üzere cildin bütün bölgelerine popül şeklinde uygulanılmaktadır.Boyun bölgesinde,El üstü bölgelerinde,Koltuk altı ve Genital bölge beyazlatma da kullanılır.

Ürün Bileşimi : BU KISMA SAĞDAKİ BİLEŞİMLER YAZILACAK. Ürün açıklamasını : 7 farklı Peptid,8 farklı mineraller ve Koenzimler, 14 farklı Vitamin , 24 farklı Amino Asit içerir.Zengin bileşimi ile Yüz’deki kırışıklıklar,kıvrımlar,nazolabial kıvrımlar gibi kimyasal,fiziksel ve travmatik etkilerden kaynaklanan deri altı doku hasarının tedavisi ve yüz şeklinin eski haline getirilmesi için orta-derin dermal implantasyonunda etkilidir.Cildin derin yapılanması,Yaşlanmaya bağlı kırışıklıklar,Alın-Göz çevresi-Kaş arası-Dudak bölgelerindeki dinamik ve statik kırışıklıklar , Göz altı morlukları ve Göz altı kırışıklıkları gidermede,Cildi sıkılaştırmada,Cildin nem kaybını giderme ve cildin nem oranını artırmada son derece başarılı bir mezoterapi üründür

 • AquaShine BTX maksimum kaldırma sağlar – işlemden 2 hafta sonra etkisi ortaya çıkar.
 • AquaShine BTX, cildi tazeler ve iyileştirir, pigment lekelerinin görünümünü engeller ve mevcut olanları ortadan kaldırır.

REVOFIL AQUASHİNE BTX

AQUASHINE BTX AÇIKLAMA

AquaShine BTX, toksin içermeyen A tipi botulinum toksini benzeri bir gevşetici maddedir. Küçük, derin kırışıklıkları bulanıklaştırır ve yenilerinin oluşmasını engeller, cilde genç bir görünüm kazandırır. Aynı zamanda yüz ifadeleri engellenmez, hareketli kalır.

Eşsiz peptit kompleksi ve hyaluronik asit sayesinde ürün aktif olarak yeni kolajen sentezini uyarır ve yıkımını önler.

AQUASHINE BTX ÖZELLİĞİ

AquaShine BTX, yüz ifadelerindeki kas aktivitesini azaltan, kollajen liflerinin parçalanmasını önleyen ve yenilerinin gelişimini teşvik eden, böylece benzersiz bir etki – kaldırma ve gevşeme dengesi – sağlayan yaşlanma karşıtı peptid bileşenleri içeren güncellenmiş bir formüle sahiptir.

AQUASHINE BTX YAPISI VE EYLEM:

AquaShine BTX, 50’den fazla aktif maddeyi ve bileşeni birleştirerek belirgin bir kaldırma etkisi ve antioksidan koruma sağlar.

 • Hyaluronik asit, dermisi içeriden etkili bir şekilde nemlendirir, liflerde sıvı biriktirir ve tutar, kolajen sentezini uyarır;
 • A, B, C, E, K grubu vitaminler cilde ışıltılı bir görünüm kazandırır ve antioksidan etkisi sağlar;
 • Mineraller çevrenin olumsuz etkilerinden korur;
 • Koenzimler vücudun enzim sistemlerini yeniler;
 • Amino asitler, protein sentezi sürecini “yapı malzemesi” ile sağlar;
 • Nükleik asitler, hücre bölünmesi sürecinde yeni DNA’lar oluşturur.

AQUASHINE BTX ENDİKASYONLARI:

 • Lazerle yüzey yenileme ve plastik cerrahi için restorasyon veya hazırlık;
 • Derinin dehidrasyonu (cilt dehidrasyonu);
 • Azaltılmış cilt elastikiyeti;
 • Pitoz (yumuşak dokuların ihmal edilmesi);
 • Donuk ten rengi;
 • Pigmentasyon;
 • Büyütülmüş gözenekler;
 • Farklı derinliklerde kırışıklıkların ortaya çıkması;
 • Cilt dokusunun hizalanması;
 • Yara izleri ve çekirdeksiz sivilce izleri, stria;
 • Botoks terapisi ve kas gevşetme bileşiminde destekleyici tedavi.

AQUASHINE BTX BIOREPARATION SONUCU OLARAK İLK 2 HAFTA İÇERİSİNDE HASTADA AŞAĞIDAKİ ETKİLER GÖZLENECEKTİR:

 • Artan cilt elastikiyeti;
 • Derideki kızarıklık ve lekelerin önemli ölçüde azaltılması;
 • Gözeneklerin daralması;
 • Derinin derin nemlendirilmesi;
 • Cilt gençleştirme;
 • Antioksidan koruma;
 • Kırışıklıkların giderilmesi (kaz ayağı, kaş bölgesinde kırışıklıklar, alın, nazolabial kıvrımlar, kukla çizgiler, dudak kenarlarında ve çene kıvrımları);
 • Yeni kırışıklıkların ortaya çıkmasının önlenmesi.

 

Revofil Aquashine BTX

Revofil Aquashine BTX

Yumuşak Dolgu Maddesi , Aquashine BTXTM, yüzdeki
kırışıklıklar, kıvrımlar veya nazolabial kıvrımlar gibi kimyasal, fiziksel ve travmatik
etkilerden kaynaklanan deri altı doku hasarının tedavisi ve yüz şeklinin eski haline
getirilmesi için orta-derin dermal implantasyonunda endikedir

Bileşim
PBS ———————————— 100’e tamamlayın
Sodyum Hiyaluronat ————— 15 mg/ml
Dekapeptit-29 (CG-Noverin)
Oligopeptit-62 (CG-Liftin)
Oligopeptit-34 (C G-TGP2)
Oligopeptit-51 (CG-Purilux)
Asetil Dekapeptit-3 (CG-Rejuline)
Oligopeptit-24 (CG-EDP3)
Oligopeptit-72 (CG-Boostrin)
1 x önceden doldurulmuş şırınga x 2m

Aquashine BR

REVOFIL AquashineBR, yüz kırışıklıkları, kıvrımlar veya nazolabial kıvrımlar gibi

kimyasal, fiziksel ve travmatik etkilerden kaynaklanan deri altı doku hasarlarının
tedavisi ve yüz şeklinin eski haline getirilmesi için, implantasyona ihtiyaç duyan
kutanöz depresyon bölgesindeki orta-derin dermal tabakaya enjekte edilir.
Bileşim
PBS ———————————— 100’e tamamlayın

Sodyum Hiyaluronat ————— 15 mg/ml
Oligopeptit-34 (CG-TGP2)
Oligopeptit-51 (CG-Purilux)
Dekapeptit-23 (CG-Flatin)
Oligopeptit-72 (CG-Boostrin)
1 x önceden doldurulmuş şırınga x 2ml

CG-TGP2
Oligopeptit-34
Tamamı ile toksik olmayan Fibroblastlar ve keratinositlerden oluşmaktadır. Doza bağlı olarak hücresel düzeyde foto hasarını ortadan kaldırır. Koyu lekeleri açar, cilt tonunu düzenler ve aydınlatır. Arbutin ve C vitamini ile karşılaştırıldığında Tirozinaz aktivitesinin güçlü inhibitörüdür. Güçlü Antioksidan etkilidir ve Melanozomlarının Ekzositozunu engeller. Ayrıca anti-inflamatuar etkiye sahiptir. Fibroblastların sentetik aktivitesini uyarır ve çoğaltır. kolojen ve Fibronektin gibi selluar matrix proteinlerinin seviyelerini yükseltir.
Purilux
Oligopeptit-51

CG – Purilux her türlü cilt tipleri için toksik değildirç Renk açıcı etkisini hızlı gösterir ve uzun süre etkilidir. Tirozinaz aktivitesini bloke eder. Foto hasarı, Hiperpigmentasyon ve Senill etkisini tedavi eder. Ergenlik sivilce oluşumunu engeller. Melanin hücrelerini tedavi eder ve cilt tonunu eşitler.
CG-Boostrin
Oligopeptit-72

Hyaluronidase sentezini inhibe ederek, Hyaluronik asit yıkımını yavaşlatır. Dolgu malzemesinin dokuda daha uzun süre kalmasını sağlar. Karışıklık görünümü azaltır ve önler. Cilt hücrelerindeki selluar matrix bileşenlerinin sentezini arttırarak, mevcut kırışıklıkları azaltır.
Rejuline
Decapeptide-29

Fizyolojik ve doza bağlı olarak Fibroblastlar ve keratinositleri uyarır. Aktif olarak yeni cilt hücrelerini üreterek çizgileri ve kırışıklıkları önler. İçerdiği büyüme faktörleri ile yara iyileştirme mekanizmasının çalışmasını hızlandırır. Kolajen ve Elastin sentezini uyararak cilt elastikiyetini güçlendirir.
CG-EDP3
Oligopeptit-24

Lokal Fibroblast hücre üretimini sağlar. Fizyolojik sınırlar içinde hücre proliferasyonunu arttırır. Fibroblastlar ve keratinositler üreterek kırışıklıkları ve akne izlerini azaltır. Ayrıca hyaluronik Asit ve Elastin ışınlarına karşı korur, hücre içinde güçlü bir antioksidan etkiye sahiptir. DNA yapısının istikrarını korur. yara iyileştirme mekanizmasında önemli ölçüde yeniden epitelizasyonu hızlandırır, yaralı alana keratinostitlerin göç oranını arttırır. Pro-enflamatuar sitokinlerin üretimini inhibe eder ve anti-enflamatuar etkisini arttırır. Epidermis rehidrasyonu ve yeterli yara iyileşmesi sürecinde Aquaporin-3 keratinositlerin arttığı yapılan klinik çalışmalarda kanıtlanmıştır.
CG-Liftin
Oligopeptit-62

Kas gerginliğini kolaylaştırarak kırışıklıkların görünümünü engeller. Fibroblast proliferasyonu ve yeni Kolajen sentezi oranını geri getirir.
CG-Noverin
Oligopeptit-29

Doza bağlı olarak Nöromüsküler kavşakta presinaptik nöronlardan asetilkolin salınımını bloke ederek, mimik kaslarının gevşemesini sağlar. Cilt hücrelerinin çoğaltıcı aktivitesini geri yükler

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Revofil Aquashine BTX” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.