REVİTE VOLUME 1ML

BDDE İçermeyen DVS ve Patentli MCL Teknoloji özellikli Revite Volume ;Genellikle orta yüz konturunda kullanılmaktadır.Nazolabial kıvrımlar,dudaklar,marionette bölgelerinde kullanım sonrası hemen üstün başarı gösteren bir üründür.

Loading...

Açıklama

Revite Vol

Genellikle orta yüz konturunda kullanılır. 

Revite volume plus kutu

Ürün Miktarı: 1ML

HA konsantrasyonu:Hyaluronik Asit 20mg/ml

İğne:  25G, 27G 13MM 

Kullanım alanı: Alın, kaş ortası, şakak, burun, elmacık kemiği, yanaklar, nazolabial kıvrımlar, dudaklar, çene 

Enjeksiyon derinliği:  Orta – derin dermis Subkutan Üst Periyost 

DVS TEKNOLOJİSİ KULLANILMAKTADIR. 

BDDE İçermeyen DVS ve Patentli MCL Teknoloji özellikli REVİTE SHAPE ; 8 milyon cP’lik güçlü ve yüksek viskoziteli Mono-fazik – Elektron mikroskopu ile görülen HA sahip olma özelliği ile uzun süreli dayanıklılığı, uyumluluğu ile birlikte güvenli olması.DVS( Divinyl Sulfone – Tamamlanmış sıkı çapraz bağlanma ),MDM,MBMT( Mikro Boncuk Monofazik teknoloji),DMCT( Divinly sulfone çoklu çapraz bağlanma teknolojisi) ,MDAP( Çok dereceli Amfifil artırma ) teknoloji özelliklere sahip bir dolgudur.Biyouyumluluk,Doğal Makromolekül bileşimi,Vücutta çözülme ve emilme,Akışmaz esneklik,Doğal nemlendirici faktör özelliklerinin yanı sıra Japon Shiseido’dan yüksek kaliteli hammaddeler kullanılmaktadır.Ürün içerik ve özelliklerini daha detaylı bir şekilde aşağıda göstermek istedik.

 

Hacimli Yüz Hatları Revite Volume ile Mümkün!

 

Zaman içinde yorgun düşen cildinizi canlandırmanın en iyi yolu düzenli bakım yapmaktır fakat bu bazen yeterli olmayabilir. Özel içeriğe sahip ve FDA onaylı medikal revite dolgu ürünleri, cildinizin ihtiyacı olan enzim ve mineralleri yeteri oranda almasını sağlar. Böylece hem kısa sürede etki eder hem de yüzünüzdeki yaşlılık etkilerinin görünmez hale gelmesine yardımcı olur. Özellikle orta yüz hatları için ideal olan bu özel ürün burun dolgusu olarak, kırışıklık yenileme amacıyla veya elmacık kemikleri üzerinde kullanıma uygundur. Alın, kaş, şakak ve yanaklarınız üzerinde de uygulayabileceğiniz revite volume ile genç, dinamik ve taptaze bir görünüme sahip olabilirsiniz. Etkileri testlerle kanıtlanmış bu modern ve gelişmiş ürünleri ise Lagoom adresinden uygun fiyatlı kırışıklık dolgu fiyatları alarak edinmeniz mümkün olur.

 

Ödemsiz ve Ağrısız Burun Dolgusu Yöntemi

 

Yüzün en önemli organlarının başında burun gelir, çünkü burun yüzün tam ortasında bulunan ve diğer organların görünümünü etkileyen bir yapıdır. Burun etrafındaki yapılar zaman içinde zayıflar ve kırışıklık görünümü ile çökmeler gözlenebilir. Medikal burun dolgusu malzemeleri ise bu kötü görünümlerin ortadan kaldırılmasında etkilidir. Düzenli ve doğru bir şekilde uygulanan burun dolgusu sonrası ödem oluşumu gözlenmez. Ödem oluşumu estetik operasyonlarda bile sıklıkla karşılaşılan bir sorunken, en iyi burun dolgusu medikal ürünleri kullanıldığında bir problem yaratmaktan çıkar. Dolayısıyla sadece medikal sağlık ürünlerini tercih ederek hem bölgesel sorunların önüne geçer hem de burun dolgu fiyat avantajlarından faydalanmış olursunuz. Zamandan ve paradan ciddi anlamda tasarruf sağlamanıza yardımcı olan dolgu malzemeleri ile ağrı sızı çekmeden istediğiniz görünüme sahip olursunuz. Cildinizin orta bölgesini vurgulayan, yaşlılık etkilerini gideren ürünlerle daha sağlıklı ve iyi hissetmeniz de mümkün olur.

 

Medikal Estetik Dolgu Sayesinde Kısa Sürede Gençleşin!

 

Revite dolgu olarak bilinen ve özellikle orta yüz hatlarındaki kırışıklıkları gidermede etkili olan ürünler, aradığınız güzelliğe kavuşmanıza yardımcı olur. Özel madde ve enzimlerden oluşan içerik sayesinde cildinize kırışıklık dolgu etkisi yapar, zaman içinde oluşan en derin kırışıklıkları bile giderir. Kısa sürede hızlı etki göstermesi nedeniyle birkaç düzenli kullanım sonrasında cildinizdeki farkı hissedersiniz. Yüksek paralar ödemeye gerek kalmadan edineceğiniz bu ürünler, medikal estetik dolgu yaparak doğal şekilde genç görünmenizi sağlar. Cilt altı yapıları hızlandıran, parlaklığı arttıran, ışıltı veren ve kullanımdan hemen sonra üstün başarı gösteren kırışıklık dolgu ile siz de en kısa sürede gençleşebilirsiniz. Hızlı, başarılı ve etkili sonuç almak aynı zamanda para tasarrufu sağlamak istiyorsanız bu ürünleri kullanmak sizin için doğru olabilir. Cildin nem oranını koruyan ve doğal görünümüne destek olan FDA onaylı ürünler, uzun süre devam eden sonuçlar almanızda da etkilidir.

 

Sağlıklı ve Onaylı En İyi Burun Dolgusu Lagoom Adresinde!

 

Burun zaman içinde yıpranma, yaşlanma ve güneş etkilerine bağlı olarak bozulmaların olduğu bir organdır. Burun çevresinde oluşan kırışıklık görünümü fazlasıyla rahatsız edicidir ancak doğru ürünlerin kullanılması ile kolaylıkla giderilebilir. Bu anlamda burun dolgusu yaptıranlar tarafından önerilen kaliteli medikal sağlık ürünlerini tercih edebilirsiniz. Uygun fiyatlı ve oldukça etkili dolgu ürünlerinin tamamı Lagoom sağlık adresinde mevcuttur. Gerekli onayları almış, cilt üzerinde olumsuz etki bırakmayan ve sonuçları test edilmiş güvenilir ürünlerle siz de kısa sürede tazelenme farkını hissedebilirsiniz. Bunun için en uygun estetik ve burun dolgu fiyatları sunan Lagoom adresi ile tanışabilir, cildinize ihtiyacı olan sağlık ve bakımı sağlayabilirsiniz.


İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“REVİTE VOLUME 1ML” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.