REVİTE DOLGU MUCİZESİNİ KEŞFETMEYE HAZIR OLUN

Cildinizde birçok farklı sebepten dolayı sarkma, kırışıklık ve cansızlık meydana gelebilir. Özellikle de yaşın ilerlemesi sebebi ile ciltte oluşan birçok farklı cilt sorunu ile savaşmak için revite dolgu kullanılabilir. 

Cildin yetersiz sıvı alımından dolayı kuruması, ilerleyen yaş sebebi ile kolajen üretimini durdurması, cilt tipinden kaynaklı sorunlar, cansızlık, düzensiz beslenme, uykusuzluk, tütün kullanımı, alkol tüketimi, hormonel sorunlar ve buna benzer birçok farklı sebepten dolayı cildin kırışması ve sarkması normaldir. Estetik dolgu sayesinde ciltteki yerleşmiş veya yerleşmek üzere olan kırışıklıkların altı dolarak cilde eskisi gibi daha pürüzsüz ve gergin bir cilt elde etmek hedeflenir.

Sadece cilt yüzeyinde değil, yüzde belirginleştirmek istenen hatlar da revite dolgu sayesinde daha estetik bir görünüm kazanabilir. Özellikle de sıkça burun ucu için kullanılan estetik dolgu ile hafif burun kemeri nötralize edilir ve burun ucu kalkık görünerek kemer görünümü yok olur. Yanak için daha dolgun ve canlı bir yüz ifadesi elde etmek adına da revite dolgu kullanılarak hayal ettiğiniz yüz hatlarına sahip olabilirsiniz. Ayrıca çene hatlarında da belirginleştirme amaçlı kullanılan estetik dolgu daha şekilli, estetik, düzgün ve orantılı bir çene yapısı için sizlere destek sağlar. 

Revite Dolgu Güvenli Midir?

Revite dolgu ile cildinizde ve yüz hatlarınızda muhteşem bir değişim ve estetik etki yaratmak mümkündür. Çene, yanak, burun, dudak gibi birçok bölgede kullanılabilen revite dolgu elbette güvenlidir. Dolgu işleminde en önemli olan durumlardan biri elbette dolgunun kaymaması, kısa sürede erimemesi ve doku ile uyum sağlayabilmesidir. Güvenli ve sağlık açısından sorun teşkil etmeyecek olan estetik dolgu sayesinde hem kolay hem de güvenli bir şekilde işlem yaptırabilirsiniz. 

Estetik dolgu kesinlikle profesyonel kişiler tarafından yapılması gereken ve aynı zamanda da hijyen koşullarına uygun ortamlarda uygulanması gereken bir dolgudur. İster burun şekillendirme, ister dudak dolgunlaştırma, ister çene hatlarını belirginleştirme olsun, her tür estetik görünüm için kullanılan estetik dolgu sayesinde yepyeni bir görünüme, daha orantılı ve daha genç bir yüz yapısına sahip olabilirsiniz.