MESH FİLL İLE AMELİYATSIZ YÜZ ŞEKİLLENDİRME

Mesh fill ile ameliyatsız gençleşmek mümkün. Kadınlar her zaman güzel ve genç görünmek ister fakat; herkes ameliyat olma düşüncesi çoğu kişi için korkutucu olabilir. Özellikle bu tür korkuları olanların yardımına mesh fill yöntemi yetişiyor.  

Mesh fill ip ile dolgunun aynı anda kullanılarak ve ameliyatsız bir şekilde yüze istenilen şekli vermeyi sağlayan işlemin genel adıdır. İp dolgu sayesinde daha keskin yüz hatlarına sahip olmak mümkündür. Lokal anestezi ile uyuşan bölgeye, ameliyatsız bir şekilde ve cilde zarar vermeden uygulanabilir olması sebebiyle sıklıkla tercih edilir. 

İp askı yöntemi, yüz bölgesinin neredeyse tamamına uygulanabilmektedir. Özellikle kaş kaldırma, dudak üstü çizgiler, kaş arası çizgiler, alın çizgileri gibi yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırmak için tercih edilse de yanak büyütme, burun onarımı, çene kaldırma, alın kaldırma gibi daha estetik bir görünüm elde etmek isteyenler tarafından da tercih edilir. 

Lifting etkili ip askı işlemi uygulanan bölgenin daha dolgun ve hacimli görünmesini sağlar. Özellikle kolajen üretimini de destekleyerek doku altı hücrelerin yenilenmesine yardımcı olur.  

İp Askı Yönteminin Etkileri

İp askı yönteminde %100 alerjen olmayan, naturel malzemeler kullanılmaktadır. Bütün cilt tipleri için uygun olan bu yöntem, yüzdeki hacim kaybına karşılık etkili sonuçlar verir. İp askı işlemi ve sonrasında meydana gelen bazı etkileri şu şekildedir:

  • Local anestezi ile bölge uyuşturularak yapılır. Bu nedenle kesi yoktur.
  • İşlem sonrası iş ve sosyal hayata hemen dönülür.
  • İşlem süresi 30-40 dk’dır.
  • Cilde tazelik ve canlılık gelir.
  • Tedavi hızlı ve sonuçları oldukça doğaldır.

Yüze İp Askı Fiyatları

Yüze ip askı fiyatları yapılacak işlemin niteliğine göre farklılık göstermektedir. Kimi kişinin cildine daha basit ve küçük işlemler uygulanırken kimilerine de çok daha detaylı ve kapsamlı uygulama yapılmaktadır.  

Lagoom medikal estetik sitemizi ziyaret ederek ip askı ve diğer tüm hizmetlerimiz hakkında dataylı bilgi alabilirsiniz. İrtibat numaraları ile bize ulaşarak randevu oluşturabilir ve en kısa zamanda ip askı yöntemiyle hayal ettiğiniz görünüme kavuşabilirsiniz.