LEKE SERUMU İLE CİLT LEKELERİNE VEDA

Leke serumu, cilt lekelerinden muzdarip olan pek çok insanın severek kullandığı en etkili cilt bakım yöntemlerinden biridir. Yüz serumları, çeşitli cilt bakım ürünlerinden olup yüzde sıkıntı yaşanılan konu ile ilgili bakım yapan en önemli ürünlerdir. Leke serumu da özellikle yüzde oluşan kahverengi güneş lekeleri ile mücadele eden ve bu lekelerin görünümü ciddi oranda azaltan en etkili yöntemlerden biridir. Leke görünümünü azalttığı gibi yeni leke oluşumunun da önüne geçen leke serumu, yüz serumu arasında en fazla tercih edilenlerden biridir. 

En iyi leke serumu hangisi diye soracak olursanız buna verilecek yanıtlar cilt tipinize göre değişiklik gösterecektir. Her cilt yapısı birbirinden farklıdır. Kuru cilde iyi gelen leke serumu sizin yağlı cildinizde herhangi bir iyileştirme belirtisi bile göstermeyebilir. Bunun için en iyi leke serumu sorusu, cilt yapısına göre değişen bir konudur. 

Kolajen Serum Nedir, Ne İşe Yarar?

Kolajen, ciltteki proteindir. Bu proteinin kaybı zaman içinde ciltte yaşlılık belirtileri başta olmak üzere rahatsızlık uyandıran pek çok görüntüye neden olur. Kolajen serum, cilde canlılık ve parlaklık kazandıran bir ürün olmasının yanında, cildin kaybettiği proteini geri kazandıran da en önemli araçtır. Çeşitli nedenlerle azalan kolajen, kolajen serum sayesinde yerine gelecek ve cilt gün be gün sağlıksal yönde kendini fazlasıyla toparlayacaktır. 

Kolajen kaybının pek çok nedeni vardır ancak en önemlisi yanlış beslenme alışkanlıklarıdır. Unutmamak gerekir ki kolajen bir tür proteindir. Vücut ne kadar proteinsiz kalırsa o kadar güçsüz düşer. Bu durum cilt için de geçerlidir. Kolajeni azalan cilde kolajen serum takviyesi ile sağlık kazandırılır. 

Geniş Gözeneklere Gözenek Sıkılaştırıcı Serum Bakımı

Ciltte en fazla dikkat çeken şey geniş gözeneklerdir. Gözenekler ne kadar genişse görünüm o kadar kötüleşir. Gözenek sıkılaştırıcı serum ile geniş gözeneklere veda edebilir, pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz. Gözenek sıkılaştırıcı serum, gözeneklerdeki kiri ve fazla sebumu da ortadan kaldırır. Böylece sağlıkla parlayan bir cilt, sıkılaşmış gözenekler ile kendinizi harika hissedersiniz. 

Cildiniz için en iyi serumları Lebody’de rahatlıkla bulabilirsiniz.