LAGOOM SERUM SETİ: TÜM İHTİYACINIZ TEK PAKETTE

serum seti

Lebody yüz bakım serum seti içerisinde bulunan 5 adet serum ile cilt rutininiz kolayca tamamlanacak. Kore yapımı olan bu serum seti ihtiyacınız olan 5 serumu seçebilme şansını verir. İçerisinde bulunan şırınga iğneli değildir, ürünün miktarını ayarlamak için gönderilir. 24K Altın Serumu kaz ayağı dediğimiz göz çevresinde, kaş ortası, alın çizgileri gibi yerlerde oluşan kırışıklıkları ve göz torbalarını önleyip sıkı bir cilt ile size ışıltı verir. 

BTX Kolajen Serumu ise cildinizin gerginliğinin yanında cildinizin esnek yeteneğini artırır, nemlilik ve pürüzsüzlük katar ve içerdiği bitkiseller sayesinde kırışık görünümünüz doğal yoldan en aza indirgenir. Peptit Serumu ciltte oluşan kırışıklıklara karşın kolajen miktarını arttırır ve dolgunluk, canlılık, pürüzsüz görünüm sağlar. C Vitamin Serumu, güneş lekelenmelerinin yarattığı düzensiz ton görünümü en aza indirip renk dengesini sağlar C vitamini her zaman olduğu gibi cilde tazelik sağlar. Hyalüronik Asit Serumu nem kaynağı olarak bilinir, kuru ciltlerin dostu olan bu serum içerisindeki su molekülleri sayesinde içerisindeki nemi faydalı şekilde cildinize uygularsınız.  

İddia Ediyoruz Favoriniz Olacağız 

Yüz serumu faydaları günümüzde herkes tarafından biliniyor. Lagoom yüz serumu önerileri yapıldığında sizin 1 numaralı gözdeniz olacak. Doğal içerikleri ve seçenekleri sayesinde serum seti fiyatı herkes tarafından alınıp uygulanabilir şekilde olacak. Yaş ilerledikçe oluşan sorunların yanında da gençlerde de oluşan çevresel faktörler artık günümüzde çok yaygın. Güneş kremi kullanımına bağlı olarak hava kirliliği, UV ışınları hatta uyku düzeni bile cildinizin sağlıksız olmasına neden oluyor ve kolajen azalmasına neden oluyor. 

Görünüşünüz Güvende

Düzenli kullanım halinde etkilerini cildinizde hissedeceğiniz Lagoom serum seti ürününü şırıngaya alın fazla ve serumu hafifçe cildine masaj uygulayarak cildinize yedirin. Günde iki kez kullanmak ışıltılı, sağlıklı, genç, dolgun görünümünüze yeterli olacaktır. Bu bakım serum seti erken yaşlanmanızı önleyecek ve günlük cilt ihtiyacınızın hepsini karşılayacak.

O halde gençleşmenin vakti geldi de geçiyor bile. Lebody Yüz Bakım Serum Setini cildinize sürün yüz serumu faydaları ile cildinizin ışıldadığını hissedin. Düzenli kullanımla etkili çözüm için ürünlerimizi incelemelisiniz.

Benzer yazılar okumak için tıklayın!