KIRIŞIKLIK KREMİ İŞE YARAR MI?

Özellikle 30lu yaşların gelmesiyle birlikte ciltte yavaş yavaş ince çizgilenmeler başlar. Mimik çizgilerinin derinleşmesiyle başlayan bu değişimlere karşı pek çok kişi kırışıklık kremi arayışına girmeye başlıyor. Cildiniz için en doğru ürünü seçtiğinizden emin olduğunuz takdirde bu kremler gerçekten de işe yararlar. Hiçbir kremin yaşlılık etkilerini gideremeyeceğinize dair bir inancınız olabilir.

Ancak bu kesinlikle doğru değildir, bir kırışıklık kremi içeriğinde kullanılan maddeler doğru seçilmiş ve etkili maddeler ise, oldukça işe yarayabilirler. Gelişen üretim teknolojileri ile yaşlanma karşıtı krem vaatleri gerçeği oldukça yansıtırlar. Yaşlılık etkilerini gidermek üzere kullanılan salyangoz özlü krem ise bu konuda en çok tercih edilenlerden biri oluyor.

CİLDİN ELASTİKİYETİNİ ARTTIRIR; SALYANGOZ KREMİ

Son yıllarda oldukça popüler olan ve gerçekten de işe yarayan etkileriyle konuşulan salyangoz özlü krem özellikle yüzdeki çizgilenmeleri açmak için etkili bir krem. Salyangoz kremi faydaları ise şöyle sıralanabilir; Salyangoz özü içeriğinde kırışıklık giderici etki bulunan pek çok maddeyi taşıyor. Kolajen ve elastin içeriği ile cildinizin 25 yaş itibariyle kaybetmeye başladığı ve yıllar geçtikçe kaybetme hızının arttığı elastikiyeti geri kazandırıyor.

Hücrelerde yenilenmeyi sağlayan glikolik asit içeriği ise cildin üst yüzeyinde çalışarak ince çizgiler üzerinde açıcı bir etki sağlıyor. Hyaluronik asit ile de aslında bir kırışıklık kremi için en güzel özellik sağlanmış oluyor, cildin nem tutma kapasitesi arttırılarak nem oranı da artmış oluyor ve böylece kurumayan cildin kırışmaya da meyli azalıyor. Salyangoz özlü krem tüm bunların yanında çeşitli protein ve vitamin içerikleriyle cilt üzerinde adeta ince bir işçilikle çalışıyor.

EN İYİ SALYANGOZ ÖZLÜ KREM LAGOOM’DA!

Lagoom bir salyangoz kremi için en iyi içeriği sizinle buluşturur. İçerik listesinde bulunması gereken en güçlü bileşenler düşünülerek hazırlanmış olan salyangoz özlü krem cilt üzerinde en iyi çalışacak form ve bileşimde size gelir. 25 yaşından sonra yavaş yavaş kullanıma başlanması gereken kırışıklık kremi en özel formda Lagoom’da. Tüm detay ve bilgiler için bize ulaşabilir, sitemiz üzerinden satın alım yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Your Comment