KAŞ ESTETİĞİ NE İÇİN YAPILIR?

burun estetiği

Bildiğiniz gibi kaşlarımız burnumuz ve çenemiz ile beraber yüzümüzün en yüksek bölgeleri olduğu için bu noktada kaş estetiği yaptırmak çeşitli sarkma veya simetri bozukluklarına fayda sağlayacaktır. Kaşlar yüzün en yüksek bölgelerinden biri olmasın neticesinde sarkma veya düşme gibi durumlarda yaşınızı olduğundan daha büyük gösterebilir ve bu yüzden de ameliyatsız kaş kaldırma işlemleri çok daha genç ve dinç bir yüz ifadesi kazanmanıza yardımcı olur. Estetik dolgu kullanılarak da uygulanabilen çeşitli işlemler bulunmaktadır. Bu doğrultuda özellikle de kaş çatma kırışıklığı gibi derin çizgilere sahipseniz cilde enjekte edilen estetik dolgu sayesinde kırışıklık veya ince çizgilerin görünümünde büyük oranda azalma ve hatta yok olma fark edilir sonuçlardan biridir. Özellikle de düşen kaşları kaldırmak veya kırışıklık giderici etkiye sahip olan kaş estetiği yöntemlerini kullanmak çok daha dinç ve canlı bir görünüm elde etmenize fırsat tanıyacaktır.

Kaş Çatma Kırışıklığı İçin Öneriler

Estetik dolgu veya ameliyatsız işlemlerin yanı sıra aynı zamanda da kaş çatma kırışıklığı için destekleyici olarak evde yapabileceğiniz bazı yöntemler bulunmaktadır. Özellikle de kırışıklık giderici serum veya krem ürünlerini kullanırken cildinize bakım esnasında kırışıklık ve çizgi olan bölgelere açma germe hareketleri ile masaj yapmak cildinizin daha pürüzsüz ve sağlıklı görünmesine fayda sağlayacak etkili yöntemler arasında yer almaktadır. Tüm bunların yanı sıra elbette ki tek başına yüz yogası veya masajı yapmak yeterli olmayacağı için ilerleyen yaşlarda gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz ameliyatsız kaş kaldırma işlemleri sizlere büyük ölçüde fayda sağlayacaktır. Ameliyatsız kaş estetiği sonrası günlük hayatınıza kolayca dönebilmeniz ve aynı zamanda da herhangi bir kesme veya dikme işlemi uygulanmadığı için kendinizi daha konforlu hissedeceğiniz için bu işlemleri tercih edebilirsiniz.

Ameliyatsız Kaş Kaldırma Avantajları

Etkisini anında görebilmeniz en büyük avantajı olması neticesinde rahatlıkla tercih edebileceğiniz estetik dolgu işlemleri oldukça popülerdir. 20’li yaşlardan itibaren yaptırabileceğiniz ameliyatsız kaş kaldırma işlemleri hem kolay hem de uygun fiyatlı yöntemlerden biridir. Sadece kaş kaldırma için değil aynı zamanda da kırışıklık giderici özelliğe sahip olması sebebiyle de konforlu bir şekilde bu işlemleri deneyimleyebilirsiniz.

lagoom

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Your Comment