İP ASKI İŞLEMİ

İp askı, son dönemlerde yüz hatlarının daha belirgin olmasını sağlamak amacıyla tercih edilen medikal ürünler arasında yer almaktadır. Mesh fill adı altında kolaylıkla bulunabilen bu ürün, yüz bölgesinde pek çok noktada kolaylıkla uygulanabilmektedir. 

Temel olarak yüz askısı olarak bilinen ve özellikle yüzün düşük bölgelerinde etkili olan bu seçeneğe bakıldığı zaman uzun süre kalıcı olduğu ve aynı zamanda oldukça kaliteli sonuçlar verdiği fark edilmektedir. İp askı fiyatları üzerinden ürünü inceleyerek kendi bütçenize uygun bir seçim yapabilirsiniz.

İp askı yüz germe, daha önce de bahsedildiği gibi yüzün daha yukarıda görünmesine ve aynı zamanda şekilli durmasında etkili olan yöntemlerden birisidir. Bu yöntem ile alakalı diğer tüm detaylara aşağıda yer alan alt başlıklar sayesinde ulaşabilirsiniz.

İp Askı Kullanım Alanları

İp askı yaptıranlar ve bu hizmetten yararlananlara bakıldığı zaman bahsi geçen bu seçeneğin pek çok farklı noktada uygulandığını söylemek mümkün olacaktır. Genetik faktörler ve çevresel durumlardan ötürü yüz hatlarını beğenmeyenler ip askı yöntemi tercih etmektedir.

Gelişmiş bir uygulama olan ip askı, aşağıda sırası ile listelenmiş olan bölgelerde kolaylıkla uygulanabilmektedir.

  • Yanak büyütme
  • Alın
  • Gülme çizgileri
  • Kaş kaldırma
  • Burun onarımı
  • Dudak üstü çizgiler
  • Çene kaldırma
  • Çene ucu onarımı

Sıralanan bu bölgelerde uygulanan ip askı sayesinde yüzün eskiye göre çok daha şekilli ve estetik göründüğü söylenebilir.

İp Askı Fiyatları

Yüze ip askı fiyatları, bu estetik işlemi ile alakalı olarak ele alınan bir diğer seçenek olarak ön plana çıkmaktadır. Piyasada birden fazla seçenek olması, bu ürünün fiyatının da değişken olabileceğini göstermektedir. Yüz askısı fiyatları incelemesi yaparken hem fiyat bilgisi alabilir hem de bu uygulamanın tam olarak ne işe yaradığını öğrenebilirsiniz.

Kendi kutusu ile gönderilen bu ürünün uygulanabilmesi için yardımcı araç ve gereçler de teslim edilmektedir. İp askı yaptıranlar tarafından yapılan yorumları inceleyerek ve en önemlisi kutu içerisinde yer alan kullanım kılavuzuna göz gezdirerek bu ürünün en doğru nasıl uygulanması gerektiğini öğrenebilirsiniz. Ürünün detayları için LAGOOM sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.