HYALURONİK ASİT YÜZ SERUMU İLE CİLTLER DAHA TEMİZ

hyalüronik asit

Hyalüronik asit yüz serumu, dokularımızın nemli kalmasına yarayan yüksek nem bombalı, cildimizdeki yağların iyileştirilmesini sağlar. Oldukça hyalüronik asit faydaları vardır İnsan vücudunda bazı dokularda ve yüksek oranda gözdeki vitröz sıvısında bulunur. Hyaluronik asit serum ve aydınlatıcı serum desteği ile cildinizde oluşan lekelenmeleri önlemeye, cildin elastiğini arttırmaya ve yaraları onarmaya cildinizi yenilemeye, canlı tutmaya yardımcı olur. Yüz serumu içerisinde bulunan hyalüronik kendi ağırlığının bin katına kadar su tutma özelliğine sahiptir.

Cilt bakım serumu hayatımızın önemli parçası haline gelmeye başladı. Genellikle kadınların tercihi olsa da her insanın kullanması gereken Lagoom cilt bakım serumu vücudunuz için yapabileceğiniz en iyi yatırım olacaktır. Her yaşa uygun olan hyaluonik asit serum günlük hayatımızda yaşanılan strese ve yaşanılan yıpranmaya karşı cilt dokunuzu dinç ve dolgun gösterip cildinizi yumuşatmaya yardımcı olur, bir diğer hyalüronik asit faydaları ise vücutta oluşan eklem ağrılarının giderilmesine yardımcı olur, eklemlerin içlerinde ve göz çukurlarında büyük moleküler yapıya sahiptir.

Aydınlatıcı serum kullananlar daha canlı, ışıltılı, pürüzsüz ve taze bir yapıya sahip olur. Aydınlatıcı serum içerisinde bulunan vitamin ve provitaminler ile ton eşitsizlikleri kalkar ve aydınlık bir görünüme kavuşur. Bu hyalüronik asit faydaları ile tertemiz ve arınmış capcanlı bir cilde kavuşabilirsiniz.

Nasıl Kullanılır?

Lebody hyaluronik asit serum kolayca uygulayabileceğiniz bir yüz serumu olarak karşımıza çıkar. İçerisinde bulunan şırınga, iğne değil sadece ölçülendirmek için kullanılır. Sabah ve akşam olmak üzere temiz cildinize dermapen ve dermaroller eşliğinde günde iki kere kullanabilirsiniz. Her yaş için kullanıma uygun olan cilt bakım serumu temel bileşenleri oligo hyalüronik asit, cantella asiaitica, pantenol ve adenozin bulundurur. Ve kutu içerisinde yüz serumu kullanım kılavuzu bulunmaktadır.

Lagoom ile Mükemmel Görünümler

Her kadın kendini mükemmel görmek ister. Biz de bunu sizlere sağlamak için buradayız. Cilt bakımı ve estetik ile ilgili tüm sorunlarınıza çözüm olabiliriz. Medikal estetik ürünlerimizi gönül rahatlığıyla inceleyebilirsiniz. Aklınızda takılan tüm soruları Lagoom sayfamızın üstünde yer alan numarayı arayarak canlı desteğe bağlanıp birebir iletişim kurarak çözüm bulabilirsiniz.