MEZOTERAPİ İLE GÖZ ALTI KIRIŞIKLIKLARI SORUNUNA ÇÖZÜM

göz altı kırışıklıkları

Göz altları ve çevresi, yaşanmış yılların ve dış etkenleri en fazla yansıtan bölgeler olarak karşımıza çıkmakta, göz altı kırışıklıkları belirli bir yaşın ardından yaşanan önemli sorunlardan biri olarak kabul edilmektedir. Bu sorunun en kesin çözümünü ise mezoterapi uygulaması sağlamaktadır. 18 yaşın üzerinde herkesin yaptırabileceği göz altı mezoterapi uygulaması ile kırışıklıkların yanı sıra göz altı torbaları da tarih olacaktır.

Mezoterapi Nedir, Uygulama Alanları Nelerdir?

Yaşanan yıllar, dış etkenlerin olumsuzlukları, yorgunluk ve stres cilt üzerinde ciddi olumsuzluklar ortaya çıkarmakta, bunların başında da göz altı kırışıklıkları ve göz altı torbaları gelmektedir. Göz çevresi insan teninin en hassas bölgesi olarak kabul edilmektedir. Bu hassas yapı zaman içinde bozulmakta ve ortaya istenmeyen görüntüler çıkmaktadır. 

Mezoterapi, yaşanan bu sorunlardan kurtulmanın cerrahi müdahalesiz yöntemi olarak kabul görmekte ve her yaştan insan tarafından tercih edilmektedir. Uygulama, cildin yenilenmesini, kan dolaşımının hızlanmasını ve antioksidan yapısı sayesinde sağlıklı bir cildin ortaya çıkarılmasını amaç edinmektedir. 

Mezoterapi uygulaması bazı belirgin sorunların tedavisi amacıyla uygulanmaktadır. Göz altlarında ve çevresinde meydana gelen kırışıklıklar, göz altında oluşan torbalar, bu alanda yorgunluğa bağlı oluşan morarmalar ve renk değişiklikleri, göz çevresinde halkaların oluşması ve yorgun görünüm uygulamanın müdahale alanını kapsamaktadır. 

Göz Altı Mezoterapisi Yaptırmanın Koşulları Nelerdir?

Göz altı mezoterapisi yaptırabilmek için bazı kriterlere uymak gerekmektedir. Bunların başında 18 yaşın üzerinde olmak koşulu gelmektedir. 18 yaşını tamamlayan her birey talep etmesi halinde yaşadığı sorunların çözümü ya da erken önlem almak amacıyla mucizevi uygulamadan yararlanabilmektedir. Bunun yanı sıra gebelik ya da hamilelik sürecinde olan kadınlar, ürünün içeriğinde bulunan bileşenlere karşı alerjik reaksiyon gösterenler ve uygulama yapılacak alanda enfeksiyon riski taşıyanlara uygulama yapılmamaktadır. 

Göz altı mezoterapisi bileşenleri içinde son derece etkin maddeler bulunmaktadır. Bunların başında Hyalüronik asit gelmektedir. Bunun yanı sıra çeşitli aminoasitler, vitaminler, mineraller ve antioksidanlar etkin formülün diğer unsurlarını oluşturmaktadır. Bu etkin maddeler göz altı ve çevresinde hücre yenilenmesini sağlayarak, göz altı kırışıklıkları ve göz altı torbaları gibi sorunların ortadan kaldırılmasını, sağlıklı bir görünüme kavuşulmasını sağlamaktadır. 

Siz de canlı ve sağlıklı bir cilde sahip olmak istiyorsanız, Lagoom Medikal Estetik en doğru adres olacaktır. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Your Comment