DR CYJ SAÇ DOLGUSU

DR CYJ SAÇ DOLGUSU Dünya’da öncü Peptid üreticilerinden G.Kore’nin Caregen firması tarafından üretilen bu ürün; patentli peptidler,vitaminler gibi yüksek kaliteli hammaddelerden oluşan zengin bileşimi ile saç hücrelerini onarır ve saçın yeniden uzamasını sağlar

Loading...

Açıklama

Uygulama;

İz bırakmayan Alopesi Hastaları
Seyrek saçlara sahip olanlar
Dökülme oranını azaltamak isteyenler

Avantajları ;

1. Patentli ve özel peptit kompleksi saçların sağlıklı bir şekilde yeniden uzamasını sağlar.
2. Sürekli Salınım teknolojisi 7 saç büyüme peptitinin etkinliğini en üst düzeye çıkarır.
3. İz bırakmayan Alopesi ‘nin her türü için uygulanabilir ve etkilidir.
4. Klinik olarak kanıtlanmıştır.

Kullanım Talimatları;

Protokol
1) Saç derisine topikal anestezik kremi ​sürün.
2) 30 dakika sonra, sürülen kremi temizleyin ve ardından alkollü pamukla sterilize edin.
3) DR.CYJ Saç Dolgusunu hedef bölgeye 30G İğne ile enjekte edin
① Enjekte Tekniği: Nokta Enjeksiyonu
② Nasıl enjekte edilir
● Her 0.2 ~ 0.3 cm’de bir enjeksiyon noktası
● Çizgi başına 1,0 cm
● Her nokta için 0,02 ~ 0,05 ml enjekte edin
İz bırakmayan Alopesi Hastaları
Seyrek saçlara sahip olanlar
Dökülme oranını azaltamak isteyenler
.
02
Uygulama
Avantajları
Kullanım Talimatları
1. Patentli ve özel peptit kompleksi saçların sağlıklı bir şekilde yeniden uzamasını sağlar.
2. Sürekli Salınım teknolojisi 7 saç büyüme peptitinin etkinliğini en üst düzeye çıkarır.
3. İz bırakmayan Alopesi ‘nin her türü için uygulanabilir ve etkilidir.
4. Klinik olarak kanıtlanmıştır.
DR.CYJ Saç
DR.CYJ Saç Dolgusu (1 ml) Kokteyli (1.5 ml)
3.Gün 6.Gün 9.Gün 12.Gün 15.Gün
3.Gün 6.Gün 9.Gün 12.Gün 15.Gün
Dekapeptit-28
Oktapeptit-11
Dekapeptit-10
Dekapeptit-18
Oktapeptit-2
Oligopeptit-54
Oligopeptit-71
DR CYJ SAÇ DOLGUSU – Saç Dolgusunda Dünyada 1.
Saçın yeniden uzaması için yenilikçi peptit kompleksi tarafından geliştirilen, Saç
derisi rekonstrüksiyonu.
Standart Tedavi: 8 hafta için her 2 haftada 1 seans (Toplam : 4 Seans)
Yoğun Tedavi: 8 hafta için her 2 haftada 1 seans (Toplam: 4 Seans) + 3 ay için her ay 1 seans (6 aya kadar)
Profesyonel terapi sonrası: Pelo Baum Saç canlandırıcı solüsyonu her sabah ve gece günlük olarak uygulayın.

 

 

SAÇ DÖKÜLMESİNE, SAÇ DOLGUSU VE SAÇ MEZOTERAPİSİ ÇÖZÜM OLUYOR

Bazen genetik, bazen çevresel faktörler, bazen de yaşamın getirdiği sıkıntılar ve stres nedeniyle saçların dökülmesi, sadece bir cinsin değil tüm insanların sorunlarından biridir ve günümüzde saç dolgusu ile bu sorun çözülebilmektedir. Saç bakımı, insanlığın tarihinden bu yana hem kadınların, hem de erkeklerin en önem verdiği kişisel bakım konularından biridir. İyi bir kişisel bakımın saçlardan geçtiği düşünülür. Saçlar ne kadar bakımlı ve sağlıklıysa, kişinin özgüveni ve yaşam kalitesi de o denli yüksek olur. Ancak genellikle genetik faktörlerden ötürü, belli bir yaştan sonra saçlar cansızlaşmaya ve dökülmeye başlamaktadır. Bazen dökülmenin önü alınamaz saçlarda seyrelme ve kellik oluşmaya başlar. Günümüzde saç dökülmesine karşı çok farklı yöntemler kullanılsa da son dönemin en sağlıklı yöntemlerinin başında saç dolgusu gelmektedir.

Saçın İhtiyaç Duyduğu Her Şey Saç Dolgusu İle Sağlanıyor

Saç dolgusu, içeriği sayesinde saçlı derinin yeniden yapılanabilmesini sağlayan peptit kompleksi barındırmaktadır. Bu sayede, saçın büyümesi için ihtiyaç duyduğu tüm faktörleri sağlayan, saçın dökülmesini durdurduğu gibi, yenilenmesini de sağlayan bir tedavidir. Saç dolgusu cerrahi herhangi bir müdahaleye gerek duyulmadan uygulanabilir ve saç sorunu yaşayan kişiler saç dolgusu sayesinde bu sorunlarından kurtulabilirler.

Saç dolgusu yaptıranlar, yitirilen saçların geri kazanılmasını, yeni gelenlerin sağlıklı bir şekilde uzamasını ve sağlıklı saçlara kavuşmayı sağlar. Saç dolgusu, basit uygulaması ve sağladığı neticeyle pek çok kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Saç dolgusu uygulaması ile saçlı derideki kan dolaşımı ciddi oranda artar ve saçın daha güçlü çıkması sağlanır. Genetik faktörler ya da strese bağlı olarak zarar gören saç hücreleri onarılır, bu da saçın dökülmesini durdurur. Saçın beslenmesi sağlanarak saç dolgusu öncesi sonrası arasındaki fark gözle görülür şekilde artar. Saç dolgusu fiyat bilgileri incelenerek seyrek saçlara sahip olanlar ile saçlarındaki dökülme oranını azaltmak isteyenler bu sorunlarına çözüm bulabilirler.

 

Mikro Düzeyde Enjeksiyonla Sağlıklı Saç, Saç Mezoterapisi İle Mümkün

Son dönemlerde en çok uygulanan ve verimli sonuç alınan saç mezoterapisi de en tercih edilen yöntemlerden biri olmuştur. Saçların sağlıklı uzayabilmek ve deride sağlıklı tutunabilmek için bir takım vitamin ve minerallere ihtiyacı vardır. Sadece beslenme yöntemleriyle bu vitamin ve mineralleri sağlamak olanaksız hale geldiğinde dışarıdan takviye gerekebilir. Bunun için de son dönemde en çok tercih edilen yöntem saç mezoterapi yöntemidir. Saç mezoterapisi ile saçların sağlıklı uzaması ve gelişmesi için gerekli olan vitamin, mineral ve amino asitler saçlı deriye mikro düzeyde enjekte edilir.

 

Saç Mezoterapisi Faydaları Nelerdir, Saç Mezoterapisi Fiyatları Ne Kadardır?

Mezoterapi saç derisi için son derece uygundur ve modern tıp sayesinde kolaylıkla uygulanabilmektedir. Saç mezoterapisi faydaları ile de dikkat çekicidir. Köklerine besin sağlanmış saç mezoterapi ile daha sağlıklı hale gelir. Saç mezoterapisi fiyatları incelenirken uygulamanın uzmanlar tarafından yapılıp yapılmadığına önemle dikkat edilmelidir. Bu işlem seanslar halinde sürebilir ve sertifikalı uzmanlar tarafından yapılmalıdır. Bir sağlık işlemi olan saç mezoterapisi için kullanılan ürünün kaliteli, belgeli ve onaylı olmasına dikkat edilmelidir. Birçok insan için özgüvenin simgesi olan saçlarını korumak ve daha sağlıklı saçlara sahip olmak isteyenler uzman tarafından yürütülen saç mezoterapisi tercih edebilir. Mikro enjeksiyonlar sayesinde sağlıklı saça sahip olunabilir, ve saçların sağlıklı büyümesi için gerekli olan vitamin ve besinler sağlanabilir. Saç dolgusu ve saç mezoterapisi ürünlerine ve saç dolgusu fiyatları bilgisine Lagoom internet sitesi adresinden ulaşılabilir.

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“DR CYJ SAÇ DOLGUSU” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.