Cildinizi Yaza Hazırlamanın Yollarından Biri : AQUASHİNE

Aquashine, diğer adıyla ışıltı liftingi, cildimizin ihtiyacı olan aminoasitler, vitaminler, antioksidanlar, yoğun miktarda hyaluronik asit ve cildimizin tonunu düzenleten mineral ve koenzimleri ihtiva eden bir karışımdır. Yüz, boyun, dekolte ve ellere uygulanabilmektedir. Lokal anestezi yapan kremin cilde uygulanması ardından minik iğneler aracılığıyla cilt altına enjekte edilir. 15 gün aralarla 1-3 seans arası uygulanan bu tedavi ile cildimiz daha sağlıklı, daha parlak görünür. Aquashine, İnce kırışıklıkların azalmasına, cildin sıkılaşmasına yardımcı olurken aynı zamanda cildimizin güneşin zararlı etkilerine karşı direnç kazanmasını sağlar.

AquaShine İle Yenilenin

Cildiniz sizce de her zaman genç, güzel ve parlak görünmeyi hak etmiyor mu? Özellikle de kış mevsimlerinde ciltte kabalaşma ve matlaşma gibi durumlar gözlemlenir. Bu durumlar baharın gelişi ile kişiyi büyük bir rahatsızlığa sürükler. Sonuçta kadın her zaman bahar gibi yeni ve canlı olmak ister öyle değil mi? Düzenli cilt bakımı yaptırmak, peelingler ve vitamin takviyeleri bu durumun bir nebze de olsa önünü kesse de tam ve etkili bir çözüm için destek bir tedaviye kesinlikle ihtiyaç vardır. Bahar aylarında yaptıracağınız doğru bir destek tedavi sizi bahar kadar canlı tutacaktır. AquaShine, bu destek tedavilerden sadece bir tanesidir. Gelin, AquaShine’ı beraber inceleyelim.

AquaShine temelinde bir karışımdır. Bu karışım hyaluronik asit, vitamin, aminoasit ve antioksidanları içerir. İçinde bulunan hyaluronik asit AquaShine’ın en belirgin özelliğidir. Çünkü hyaluronik asit cildin nem dengesini korur. Bu karışımın içerisinde bulunan antioksidanlar ise cilde ışıl ışıl bir görünüm kazandırmaya yardımcı olan etkili bir elemandır. Peki, tüm bunları becerebilen AquaShine nasıl uygulanır?

AquaShine cilt altına enjeksiyon yardımı ile enjekte edilen bir formüldür. Uygulandığı andan itibaren ciltte gözle görülür bir canlanma başlar. Sonuç olarak cildi nemlendirdiği için ciltte tüm o soğuk havaların tahribinden uzak yumuşamış bir görünüm belirir. Antioksidan ve vitamin ile birlikte de istenilen bahar canlılığı ve parlaklığı yakalanır. Genelde tek seanslık bir tedavi ile istenilen başarıya ulaşılır. Eğer cildiniz aşırı derecede yorgun ve canlanmaya diğer kişilerinkine kıyasla daha çok ihtiyacı olan bir cilt ise 2 ya da 4 seansa ihtiyacınız var demektir. AquaShine dediğimiz bu yöntem bir mezoterapi çeşididir de diyebiliriz. Dolayısıyla enjekte edilecek noktaların acımaması adına tedaviden 15 ya da 20 dakika önce cilde lokal anestezik kremler uygulanarak beklenir. Daha sonrasında ise cilt sterilize edilir. Buz desteği ile enjeksiyon işlemine başlanır.

Özellikle de kırışıklık bölgelerine, sarkmış bölgelere ve lekeli ciltlere yoğun yani daha derin bir şekilde enjeksiyon edilerek uygulama yapılır. Enjeksiyon işleminin bitmesinin ardından ise tedaviye destek olacak tedaviye özel kremler enjeksiyon bölgelerine uygulanır. Böylece seans bitmiş olur. İşlemin bir yan etkisi kesinlikle yoktur. Sadece enjeksiyon yönteminin neden olduğu kızarıklıklar ve morarmalar gözlemlenebilir ya da hafif ödem gibi geçici yan etkiler meydana gelebilir. Bu etkiler birkaç gün içerisinde uygulama bölgesinden silinir, gider. Size de harika bir görünüme kavuşmuş cildinizin tadını çıkarmak kalır. Tabi tedavi sonrasındaki ilk 24 saat içerisinde yüzünüzü yıkamamanız son derece önemlidir. Makyaj ürünlerini ise tedaviden sonraki 4 saat kullanmamanız gerekir. Tüm bunların dışında sizi bekleyen sosyal yaşamınıza gönül rahatlığı ile geri dönebilirsiniz hem de AquaShine ile yenilenmiş olarak!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Your Comment