BURUN DOLGUSU SONRASI DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

BURUN DOLGUSU

Burun dolgusu yaptırdıktan sonra dikkat edilmesi gereken ilk 24 saat oldukça önemlidir. Burun botoksu sonrası ilk 24 saat içerisinde burun bölgesinin ovuşturulmaması ve burun çevresine temas edilerek masaj işlemi yapılmaması gerekir. Öte yandan dolgu sonrası ilk 3 gün duş veya sıcak banyo ya da solaryum ve hamam gibi işlemler önerilmemektedir.

Tüm bunların yanı sıra aynı zamanda da ameliyatsız burun estetiği olan dolgu sonrası yine ilk 3 gün yoğun güneşe maruz kalamamalı ve çok ağır olan spor faaliyetlerinden kaçınılmalıdır. Son derece basit ve oldukça güvenli bir işlem olan burun dolgusu bu basit bazı noktalara dikkat edildiği takdirde kusursuz bir sonuç elde etmenize imkan sağlar. 

Burun Dolgusu Ne İşe Yarar?

Burun dolgusu burunda görülen bazı şekil bozuklukları, kemerli görünüm, burun ucu düşüklüğü gibi problemlere çözüm olarak geliştirilen son derece güvenli bir estetik yöntemidir. Herhangi bir cerrahi müdahale gerektirmeyen burun ucu dolgusu sayesinde burnunuza çok daha estetik bir görünüm kazandırılabilir. Cerrahi estetik operasyonları oranla burun dolgusu fiyatları elbette çok daha uygundur. Ayrıca ağır cerrahi müdahalelerin yanı sıra burun botoksu yaptırmak hem daha güvenli hem daha kolay bir işlem olarak bilinmektedir. 

Ameliyatsız Burun Estetiği Avantajları Nelerdir?

Bildiğiniz gibi cerrahi estetik operasyonlar kişiden kişiye değişkenlik gösterdiği gibi aynı zamanda da belli riskler barındıran operasyonlar arasında yer alır ve bu nedenle de basit estetik kaygılar taşıyan bireyler için en iyi dolgu seçeneklerini değerlendirmek çok daha avantajlı olacaktır. Ameliyatsız burun estetiği yaptırmak hem daha güvenli hem daha basit bir işlem olduğu için sıkça tercih edilir.

Tüm bunların yanı sıra burun ucuna yapılan dolgu işlemi sonrasında direkt olarak günlük yaşantınıza devam edebilirsiniz. Revite dolgu sayesinde çok daha estetik bir görünüm kazanırken aynı zamanda da risksiz ve basit bir şekilde çok daha hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Burun ucuna yapılan dolgu ile burnunuzda görülen kemer gibi sorunlardan kurtulabilirsiniz