BU DUDAK DOLGUSU ÇILGINLIĞI DA NEREDEN ÇIKTI?

Dudak dolgusu birçok kadının yapmayı düşündüğü ama hep çekindiği uygulamaların başında gelir. Fakat başarılı bir dudak dolgusu sonrası yaptırdıysanız, artık dudaklarınızı dolgusuz düşünemezsiniz. Hyaluronik asit ile yapılan geçici dudak dolgusu ve yüz dolgusu o kadar doğal ve güzel duruyor ki keşke daha önce yaptırsaydım demeden kendinizi alamıyorsunuz.

KADINLARIN TARTIŞMASIZ UYGULAMASI DUDAK DOLGUSU

Dolguyla şimdilerde (kırışıklar için dolgu, dudak ve yüz dolgusu gibi) birçok estetik revizyon yapılmaktadır. Burun dolgusu, jawline dolgu, elmacık kemiği dolgusu gibi dermal dolgular tanıdık işlemler ve yeni yöntemlerdir.  Dudak dolgusu, uzun yıllardan beri yaptığımız eski bir yumuşak doku dolgusudur. Silikon dolgularla başlayan dudak dolgusu macerası yağ enjeksiyonu ve hyaluronik asit dolguya doğru evirilmiştir. Böylece kocaman şiş dudaklar yerini daha doğal, belirgin dudaklara bırakır.  Bakıldığında dudak dolgusu uygulamasında kullanılan malzeme, uygulama şekli ve kalıcılık süresi değişmiş olsa da popülaritesini hiç kaybetmiyor. Dudak dolgusu, özellikle kadınlar için güzelliğin vazgeçilmez küçük dokunuşları arasındadır.

NEDİR BU DUDAK DOLGUSU?

Dudak dolgusu; dudakları dolgunlaştırmak ve yeniden şekillendirmek amacıyla, Hyaluronik asit ile yapılan geçici dolgulama işlemidir. Dudakları büyüterek estetik kusurların giderilmesi temel prensibi üzerine kuruludur. Dudaklar yaşlandıkça hacim kaybettiği için dudak dolgusu ile dudaklar ve dudak çevresi dinamik ve genç bir görünüm kazanır.

Dudak dolgusu ile aynı zamanda estetik oran elde edebilir, biçim bozukluklarını gidererek, gülüş estetiğinizi oluşturabilirsiniz. Herhangi bir gerekçe göstermeksizin, çekici ve dolgun dudaklara sahip olmak isteyenler için dudak dolgusu en mantıklı uygulamadır.

PEKİ DUDAK DOLGUSU NE İŞE YARAR?

Dudaklara hacim kazandıran dudak dolgusu, aynı zamanda yüz ifadesini ve dudak çevresini gençleştirmek amacıyla uygulanan bir protokoldür.

Hyaluronik Asit dudakları nemlendirir ve daha sağlıklı, parlak gözükmesini sağlar.

Dudak dolgusu, yaşlanma sebebiyle hacmini kaybeden dudakların hacmini geri kazanmasını sağlar.

Dudak dolgusu, gülüşünüzü güzelleştirir.

Dudak dolgusu ile biçimli ve güzel dudaklara sahip olarak, sosyo psikolojinizde daha pozitif etkiler yaratabilirsiniz.

Dudak dolgusu ve diğer dolgu işlemleriyle ilgili daha detaylı bilgi almak için Lagoon online sayfamız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Your Comment