BEAUTIQLO NONI FRESH BALANCE SKIN TONER

BEAUTIQLO NONI FRESH BALANCE SKIN TONER 200 ML

Hafif ve yağsız doku ile %50 Hint dutu özü içererek cildi nemlendirir Papatya suyu ve Aloe yaprağı ise cildi rahatlatır.

Loading...

Açıklama

Noni Tonik saf su yerine cildi nemle temin eden ve cilt yenileyici özelliği ile Propanediol, Beta-Glukan, Pantenol, Hyaluronik Asit gibi cilde faydalı bileşenlerle doludur. Sadece saf değil hem de cilde etkili bir tonik hazırladık. Cildi nemlendirme konusunda harika etkisi olan Hyaluronik ve Beta-Glukan cildin nem katını oluşturmasına yardımcı olur, cilt bariyerinin güçlenmesine yardımcı olan Pantenol ise cildi güçlendirir. Noni Tonikde %50 Hint dutu (Noni) özü bulunmaktadır. Cildin iyileşme etkisini tam hiss edebilirsiniz. Sadece ismi değil özü de Noni (Hint dutu) meyvesi içerir. Cilt bariyerine en uygun pH 4.5~5.5 dengeli zayıf asidik tonik cildi en rahat duruma getirerek cilt bariyerini güçlendirir. Hassas ciltler de endişe etmeden kullanabilirler.

 

Kullanım Talimatları;

1. Her sabah ve akşam yüzünüzü yıkadıktan sonra yeterrli miktarda toneri elinize döküp yüzünüze uygulayın.

2. Tonerden yeterli miktarda pamuklu bir pedin üzerine alıp yüzünüzü pamuk pedle silin.

3. Eğer cildiniz kuruysa küçük bir sprey şişesine koyup mist olarak da kullanabilir. İşde, okulda, dışarıda ne zaman cildinizde kuruluk hissetseniz mist şeklinde kullanabilirsiniz.

4. Cİldinizin daha çok neme ihtiyaç duyduğu günlerde ise pamuklu pedin üzerine alıp cildinize yerleştirerek maske gibi kullanabilirsiniz.

 

Birleşenleri;

Hint dutu meyve özü (% 50), maden suyu, propandiol, yam özü, sodyum hiyalüronat, 1,2-heksandiol, gliserin, bütilen glikol, allantoin, betain, dipotasyum glisirizat, Etilheksil gliserin, kaprilil glikol, kamelya çiçeği özü, aloe vera yaprağı meyve suyu, centella asiatica özü, poliglutamik asit, sodyum hyaluronat çapraz polimer, sodyum PCA, pantenol, beta-glukan, acı portakal özü, Hidrolize Hyaluronik Asit, Bamya Meyve Özü, Matricaria Çiçek Suyu, Beyaz Söğüt Kabuğu Ekstresi, Altın Özü, Hyaluronik Asit, Hidroksipropil Trimonium Hyaluronate, Sodyum Asetillenmiş Yüksek Aluronat, Hidrolize Sodyum Hyaluronat, Potasyum Hyaluronat

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“BEAUTIQLO NONI FRESH BALANCE SKIN TONER” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir