AVANTAJLI FİYATLARI İLE LAGOOM YÜZ ASKISI

Yüz askısı son dönemlerde sık sık tercih edilen bir işlemdir. İp askı yüz germe oldukça acısız ve kolay uygulanabilen bir metottur. Yüze ip askı fiyatları da müşterilerin memnun kaldığı bir aralıkta sunulmaktadır. İhtiyaç duyan herkesin erişebileceği bir tutumdadır. Birçok farklı kategorinin yer aldığı yüz gerdirme işleminde uzun dönem kalıcı olan malzemelerin yanı sıra kısa zamanda eriyen ipler de kullanılmaktadır. Bu noktada deneyimleyecek olan kişiler istek ve ihtiyaçları dikkate alınarak uygulama yapılmaktadır. Siz de kendi cildinize ve yüz hatlarınıza uyumlu bir yöntemi tercih ederek işleminizi yaptırabilirsiniz. 


LEBODY FACE FİTNESS YÜZ SIKILAŞTIRMA VE GERME CİHAZI

İp Askı Yüz Germe İşlemi Yaptıranlar ve Memnuniyetleri 

İp askı yüz germe işlemi acısız olup sık sık tercih edilmektedir. Bir diğer adı ile ‘’Fransız Askı’’ olarak bilinen işlemi yaptıranlar oldukça memnun kalır. Siz de ip askı yaptıranlar arasında katılarak eşsiz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Yüze ip askı fiyatları da avantajlı bir aralıkta seçenekler arasında yer almaktadır. Yüz askısı sayesinde daha gergin bir cilde ulaşabilirsiniz. 

Profesyonel Kadro İle Yüz Askı İşlemi 

Yüz askı işlemi hafif dokunuşlar ve acısız bir yöntem ile uygulanmaktadır. İçi polyester dışı ise silikonların yer aldığı ipler ile yüz germe yaptırmak mümkündür. İp askı yüz germe işleminde kullanılan materyaller tamamen sağlık standartlarına uygundur. İp askı yaptıranlar arasında kalıcı ve geçici türleri tercih edenler de yer alır. Siz de kendi ihtiyaçlarınızı belirleyerek işlemi gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz.

Lagoom İp Askı Fiyatları

İp askı fiyatları kalıcı ve geçici alternatiflerine göre farklı aralıklarda sunulmaktadır. Her bütçeye uygun bir seçeneğin yer aldığı yüz askı işleminde öncelikle olarak kalıcı mı yoksa geçici bir uygulama mı yapılması gerektiğine karar verilmelidir. İlerleyen süreçlerde kişiye özel imkanların sunulduğu işlemler eşliğinde uygulamaya başlanır. Böylelikle cildinize ve yüz hatlarınıza uyumlu bir yüz gezdirme uygulaması yaptırmış olursunuz. Deneyenlerin memnun kaldığı ip askıyla yüz gerdirme işlemi oldukça şık ve estetik bir görünüme kavuşmanızı sağlar. Siz de kusursuz işlemler için Lagoom’u ziyaret edebilirsiniz.