AMELİYATSIZ YÜZ GERME İLE ÇOK DAHA GENÇ GÖRÜNÜN

ameliyatsız yüz germe

Revofil Aquashine Ptx yüz ifadelerinizdeki kasların hareketini azaltmadan, kolajenleri parçalamaz ve kolajenlerin gelişimini destekleyen 50’den fazla maddeyi birleştirerek ameliyatsız yüz germe etkisi yapar. Kısacası bir gençlik aşısıdır da diyebiliriz. Leke giderici ve cilt gençleştirme için en çok tercih edilen bir yöntemdir. İçerisindeki hyalüronik asit, nem bombası etkisi sağlar ve antioksidan sayesinde cildiniz canlı, taze, sağlıklı bir görünüme sahip olacaktır.

Revofil Aquashine Kullanım Alanları

Cildin bütün bölgelerinde dairesel şeklinde uygulanır. Koltuk altı, genital bölge, el üstü gibi bölgelere lokal beyazlatma ve leke giderici olarak kullanılır. Revofil Aquashine ile cilt gençleştirme mümkün, yaşlanmaya bağlı ince kırışıklıklara estetik dolgu yapabilirsiniz. Yüz hatlarını belirginleştirip düzelttirme, göz çevresi, dudak bölgesi ve kaş arasına estetik dolgu yaparak ameliyatsız yüz germe işlemi de yaptırılabilir. Aynı zamanda leke giderici özelliği ile leke oluşumunu da engeller ve cilde aydınlık bir görünüm sağlayıp cildi nemlendirir ve sıkılaştırır. Göz altı kırışıklıkları, göz altı morlukları için de kullanıma açık ürünlerdir.

Günümüzde artık yüzü gençleştirme işlemi zahmetsiz ve çok kolay. Ameliyatsız yüz germe ürünü içerdiği 8 farklı mineral, 14 farklı vitamin,24 farklı aminoasit ve koenzim ile daha dinç, pürüzsüz ve sağlıklı bir görünüme kavuşmak mümkün. Birçok kadının tercihi olan yüzü gençleştirme ürünü erken yaşlanma etkisi görülen genç kişilerde de kullanılması oldukça mümkündür.

Revofil Aquashine Kullanım Etkisi

Leke giderici etkisi olan Revofil Aquashine kullanıldığında iki hafta içerisinde hastanın cildi gençleşir, gözenekleri darlaşır, yeni kırışıklıkların oluşumunun önlenmesi, kaz ayağı, kaş bölgesindeki kırışıklıkların giderildiği gözlemlenir ve cildin elastikliği artar. Ürünün herhangi bir yan etkisi yoktur ancak aksi bir durum halinde yüzü gençleştirme işleminden sonra doktorunuza danışmayı unutmayın.

2 ayrı şırınga içerisinde 2şer ml’den oluşan cilt gençleştirme ürünü olan Revil Aquashine estetik dolgu ve leke giderici ürününü Lagoom sitesinde bulmak mümkündür. Aradığınız gençlik aşısı ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz.